Elektriskais velosipēds – populārs un ērts transportlīdzeklis. To iespējams iegādāties gandrīz jebkurā vietā – tirdzniecības centros, tirgos, interneta veikalos, specializētajos velosipēda veikalos un tml. Izvēle ir liela, taču kā nekļūdīties, izvēloties pareizu pārdošanas vietu?


1. Lai izvairītos no nozagta velosipēda iegādes riska, elektriskos, līdzīgi kā pārējos velosipēdus, ieteicams iegādāties no uzticīgiem un specializētiem velosipēdu veikaliem. Pieredzējuši un zinoši jautājumos, kas saistīti ar viņu jomu, velosipēdu konsultanti bez šaubām palīdzēs izvēlēties piemērotāko  elektrisko velosipēdu, ņemot vērā Jūsu vajadzības, augumu, svaru un pārējos aspektus. Tikai šādā gadījumā varēsiet priecāties par veiksmīgu pirkumu un nodrošināt ērtu braukšanu ar velosipēdu. Izvēloties velosipēdu no specializētiem veikaliem, būs nodrošināts, ka velosipēds būs nelietots un ar garantiju.


2. Izvairieties no velosipēdu iegādes tirgos un tirdzniecības centros, kur velosipēdi bieži tiek konstruēti tieši atbilstoši tā tirdzniecības centra specifikai, piemērojot attiecīgus tehniskos risinājumus, kad ir aktuāla tikai cena.


3. Iegadoties velosipēdu, ir jāzina – ja velosipēds ir vecs, var gadīties tā, ka, vēloties sakārtot velosipēdu, lai tā stāvoklis būtu derīgs braukšanai, būs jāveic ievērojamas pūles, meklējot nepieciešamas detaļas, vai vienkārši tā arī neatrast. Bieži sanāk tā, ka šāda lietota un tikai vizuāli atjaunota velosipēda ,,atdzīvināšana“ jaunai dzīvei maksās dārgāk nekā jauna kvalitatīva velosipēda ar garantiju iegāde. Protams, cilvēks var tikt iekārdināts sākotnējās mazas cenas dēļ. Tomēr, var viegli apgalvot, ka tie būs iepirkumi ar atšķirīgu vērtību.