toggle content
0
Grozs
Kontakts: 22 302010
Kategorijas
Meklēt
Template Settings
Iepērcieties ar
Cenas
Price From
Price To
  • 449 599
Tips
  1. unisex
Rāmis (materiāls)
  1. Alumīnijs
Disku bremzes
  1. Ir
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Ražotājs
  1. NEOLINE

BEZMAKSAS piegāde

VISIEM VELOSIPĒDIEM
no 199 € un vairāk

Elektriskie skrejriteņi

Elektriskais skrejritenis (vai citādi – skrejritenis ar akumulatoru, scooter) – ērts un praktisks transportlīdzeklis, kas pēdējos gados ir nopelnījusi uzticību. Šīs transportlīdzeklis ir ļoti populārs personu, kuras dzīvo pilsētās, starpā un jau ir kļuvis par alternatīvu autotransportam, publiskajam transportam, dažreiz – pat velosipēdiem. Turklāt, elektriskais skrejritenis – tas ir lieliska alternatīva parastam skūterim, jo vēlamo punktu sasniegsiet ātrāk, bez papildu piepūlēm. Protams, arī izvairīsities no satiksmes sastrēgumiem rītā un vakarā, bet ar manevrē spējīgu un ātru skrejriteni varēsiet nonākt tur, kur nepieciešams daudz ātrāk! Lasīt vairāk...

 
Elektro skrejritenis pieaugušajiem: kā izvēlēties?
Šobrīd veikalos varat atrast lielu skaitu skrejriteņu ar dažādu komplektāciju, dažādu ražotāju, izmēru, dažāda izskata. Kā neapmaldīties pārpilnībā un izvēlēties pareizu elektrisko skrejriteni, kas atbilstu vajadzībām, būtu ērts un ļautu pienācīgi izmantot visas iespējas?
 
Tehniskie dati: motors, akumulators, riteņu veidi, maksimālais ātrums, bremzes, izmērs un svars
 
- Skrejriteņa mērķis. Vispirms ir jānoskaidro, vai elektriskais skrejritenis būs paredzēts pieaugušajiem, pusaudžiem vai bērniem. Uz lielāko daļu no skrejriteņiem ir norādīts, kādam augumam un svaram tie ir paredzēti.
 
- Skrejriteņa izmērs. Izvēloties skrejriteni, to izmērījiet vai pievērsiet uzmanību ražotāja rekomendācijām attiecībā uz augumu. Lielākā daļa no pieaugušajiem paredzētiem skūteriem tiek ražoti ~1.80 m auguma cilvēkiem. Arī ir svarīgi pievērst uzmanību uz skrejriteņa platformu: vai uz tās varat ērti stāties? Vai pietiek vietas pēdām? Jāuzsver, ka uz skrejriteņa platformas jātilpst abām pēdām. Ja skrejriteņa platforma ir pārāk maza, Jūsu braukšana būs ne tikai neērta, bet arī nedroša.
 
- Maksimālais pieļaujamais svars. Parasti ieteicams svars uz elektriskiem skrejriteņiem – līdz 100 kg vai mazliet vairāk.
 
- Skrejriteņa riteņi. Elektrisko skrejriteņu riteņu diametrs var svārstīties no 4“ līdz 12“. Tāpēc pirms iegādājoties skrejriteni, padomājiet par to, pa kādu segumu brauksiet. Vai tas būs līdzens segums (asfalts), bet varbūt zāle, smiltis? Ja galvenais segums – asfalts, šādā gadījumā derēs skrejritenis (elektriskais) ar mazākiem riteņiem. Ja domājat braukt par dažādu segumu, tad ir jāizvēlas skrejritenis ar lielākiem gumijas riteņiem: jo riteņi ir lielāki, jo labāk absorbē ceļa nelīdzenumus.
 
- Maksimālais ātrums. Kaut skrejriteņa ātrums parasti ir atkarīgs gan no jaudas, gan no cilvēka svara, izvēloties skrejriteni jāpatur prātā, ka maksimālais ātrums var būt no 10 līdz 85 km/h. Jo lielāka jauda, jo lielāks būs ātrums.
 
- Elektriskā skrejriteņa jauda. Elektriskā skrejriteņa jauda – viens no galvenajiem faktoriem (bez baterijas tilpuma), kas nolemj skrejriteņa ātrumu un maksimālo distanci, ko iespējams veikt ar pilnībā uzlādēto bateriju. Skrejriteņa jauda var svārstīties no 100 W līdz 5400 W, bet jaudīgs elektriskais skrejritenis var veikt krietni lielāku distanci nekā skrejritenis ar mazāku jaudu. Lētiem skrejriteņiem neapšaubāmi piemīt mazāka jauda un tie veic īsākas distances.
 
- Attālums, ko var veikt ar pilnībā uzlādētu bateriju. Attālums, ko var nobraukt ar elektrisko skrejriteni ar pilnībā uzlādēto bateriju, bieži ir līdz ~150 km. Vēloties, lai baterija strādātu ilgāk, ieteicams izvēlēties ātrumu ap 18 km/h. Pirms izvēloties skrejriteni, padomājiet kādu distanci plānojat veikt katru reizi.
 
- Skrejriteņa svars. Parasts elektriskais skūteris nav smags, tā svars ~10–13 kg. Elektriskie skūteri ir ražoti no tērauda, var būt mazliet smagāki, bet ražoti no alumīnija – mazliet vieglāki uz izturīgāki. Turklāt, jo skrejritenis ir vieglāks, jo ērtāk to transportēt vai vienkārši pārcelt pāri dažādiem šķēršļiem.
 
 - Skrejriteņa bremzes. Elektriskie velosipēdi ir aprīkoti ar rokas bremzi blakus stūrei.
 
- Pārdevējs. Izvēloties skrejriteni, jāpievērš uzmanība ne tikai uz elektriskā skrejriteņa specifikācijām, bet arī uz pārdevēju. Uzticīgi uzņēmumi nodrošina kaut 2 g. garantiju.  
 
- Citas svarīgas detaļas.
Izvēloties skrejriteni, ieteicams ņemt vērā arī:
- skrejriteņiem (elektriskiem) ir viegls salikšanas mehānisms;
- vai skrejriteņa stūre ir regulējama;
- vai elektriskais skrejritenim ir ekrāns, kurā var redzēt braukšanas ātrumu, nobraukumu, baterijas uzlādes līmenis;
- vai skrejritenis ir aprīkots ar neslīdošiem stūres rokturiem;
- kāds ir baterijas uzlādes laiks;
- ja domājat braukt ne tika pa asfaltu, ņemiet vērā, vai elektriskajam skrejritenim ir amortizators.  
 
Elektriskais skrejritenis bērniem: kā izvēlēties?
Parasti elektriskie skrejriteņi netiek sadalīti uz tiem, kas paredzēti pieaugušajiem, un tiem, kas paredzēti bērniem. Daži skrejriteņi, kas paredzēti pieaugušajiem, der arī pusaudžiem un augstākajiem bērniem. Izvēloties skrejriteni bērniem, jāņem vērā tie paši kritēriji, kas ir svarīgi, arī izvēloties skrejriteni pieaugušajiem. Ņemiet vērā komplektāciju: jaudu, maksimālo svaru, maksimālo ātrumu, maksimālo distanci, ko var nobraukt, un citus svarīgus kritērijus.
 
Elektriskā skrejriteņa cena
Elektriskā skrejriteņa cena ir atkarīga no komplektācijas, materiāla, no kura ražots skrejritenis, maksimālās distances, ko var veikt, akumulatora tilpības, maksimālā pieļaujamā ātruma, riteņu un gultņu kvalitātes, maksimālā ātruma un citiem komponentiem, kas uzlabo skrejriteņa kvalitāti. Jo skrejriteņa cena ir lielāka, jo, iespējams, skrejritenis būs kvalitatīvāks, jaudīgāks, ērtāks, ilgāk kalpos. Neieteicam izvēlēties ļoti lētu skrejriteni, kura cena ir mazāka nekā tirdzniecības cena. Šādā gadījumā tie var būt ne tikai nekvalitatīvi, bet arī mazāk droši, ātrāk nolietojas to daļas. Izvēloties skrejriteni, nepieciešams pienācīgi iepazīties ar komplektāciju, ražotāju, garantijām. Parasti elektrisko skrejriteņu cena ir no ~300, 350 eiro. Piemēram, mūsu klāstā ir pieejams populārais Shulz elektriskais melns skrejritenis par tikai Eur 349!
 
Kādi ir drošības noteikumi? Vai ir spēkā ceļu satiksmes noteikumi attiecībā uz skrejriteņu vadītājiem?
Protams, ka jā! Elektriskie skrejriteņi pieaugušiem – pilnvērtīgs transportlīdzeklis, attiecībā uz kuriem ir spēkā satiksmes noteikumi. Attiecībā uz elektriskiem skrejriteņiem, kuru jauda nepārsniedz 1 kW, un kuru ātrums nepārsniedz 25 km/h, ir spēkā velosipēdiem piemēroti ceļu satiksmes noteikumi.
 
Galvenie no tiem:
- Neizraisiet avārijas situāciju;
- Brauciet tikai riteņbraucējiem paredzētajās zonās;
- Braucot ar skrejriteni, nelietojiet mobilo tālruni, nepārlūkojiet tīmekli, nerakstiet īsziņas;
- Braucot pa ceļmalu, gājēju un velosipēdu celiņiem, ietvi, dodiet ceļu gājējiem. Gājējam garam atļauts braukt ātrumā, kas ir tuvs viņa kustības ātrumam;
- Nebrauciet alkohola reibumā; Braucot ar skrejriteni, vienmēr valkājiet ķiveri;
- Diennakts tumšajā laikā jābūt ar atstarotājiem, parūpējieties par elektriskā skrejriteņa apgaismošanu, lai redzētu ne tikai jūs, bet jūs arī būtu redzams;
- Katram elektriskajam velosipēdam ir jābūt kārtīga bremze un skaņas signāls;
- Nebrauciet ar vienu roku vai vispār bez tām;
- Izvēlējaties drošu ātrumu, ņemot vērā gaisa apstākļus, personīgas braukšanas iemaņas.
 
Elektriskā skrejriteņa vadītājam ir jāvēro vide un jāievēro visi drošības pasākumi un nav jāizraisa draugus gan savai, gan citu drošībai.
 
Kur pirkt elektrisko skrejriteņu?
Ieinteresē elektriskie skrejriteņi? Mūsu klāstā – www.bikko.lv – atradīsiet plašu dažādas jaudas, izmēra, komplektācijas elektrisko skrejriteņu izvēli, kas lieliski derēs gan aktīvai atpūtai, gan braukšanai uz/no darba vai cita Jums svarīga punkta. Šobrīd varam piedāvāt kvalitatīvus Shulz ražotāja elektriskos skrejriteņus, kas kļūs par Jūsu lieliskiem draugiem ikdienas izbraucienos.
 
Kā pirkt Bikko.lv elektroniskajā veikalā?
Viss ir ļoti vienkārši: ielieciet vēlamo skrejriteni grozā, pareizi aizpildiet kontaktinformāciju, izvēlējaties Jums ērtus piegādes un apmaksas veidus un apstipriniet pasūtījumu. Ja pasūtītas preces mums ir noliktavā, skrejriteni saņemsiet 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma iesniegšanas un apmaksāšanas. Ja nesat droši, kāds skrejritenis Jums būtu piemērotākais, lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa e-pastu info@bikko.lv vai pa tālruni +371 22 302010. Turklāt, tīmekļa preču vietnē varat atrast klientu atsauksmes par iegādātiem skrejriteņiem, varat arī paši atstāt atsauksmi!
 
Bikko.lv veikalā – varbūt labākie elektriskie skrejriteņi! Plaša modeļu un komplektācijas izvēle, labas cenas un ātra piegāde. Pirkšana pie mums ir lietderīga!

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Cena: €449,00 449
Pieejamībaja: Nav noliktavā

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Cena: €599,00 599
Pieejamībaja: Ir noliktavā