toggle content
0
Grozs
Kontakts: 22 302010
Kategorijas
Meklēt
Template Settings

Kāpēc BIKKO.lv?

BIKKO.lv ir inovatīvs veikals, kas, neatkarīgi no diennakts laika un stundas, vai nedēļas dienas, Jums ļaus ātri izvēlēties piemērotu velosipēdu, nodrošinās iespēju katru no tiem objektīvi salīdzināt kvalitātes attēlos, saskaņā ar tehniskajiem aprakstiem un lietotāju atsauksmēm, kā rezultātā iegādāties to par zemāku cenu un ar ātru piegādi tieši līdz Jūsu mājas durvīm.

BIKKO.lv – par draudzīgām cenām, jauni un kvalitatīvi velosipēdi internetā!

 

Kāpēc BIKKO.lv ir labākais velosipēdu interneta veikals:

  1. BIKKO.lv strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā!Katru reizi Jums ērtā laikā! Jautājumus un atsauksmes varat iesniegt visu diennakti!
  2. Vienuviet varat atrast visu veidu kvalitatīvus velosipēdus, to piederumus un aksesuārus! Savlaicīgu piegādi nodrošina vairāku tūkstošu velosipēdu krājumi, kuru kopējā platība ir lielāka par 3000 m2.
  3. Mūsu noliktavās ir atrodama lielākā daļa no visa sortimenta, tāpēc ir garantēta ātra pasūtījumu izpilde! Vairums pasūtījumu tiek izpildīti 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas, apmaksas vai pēc līzinga līguma sastādīšanas.
  4. Ikviens pasūtījums ir apdrošināts! Bezmaksas apdrošināšana un zaudējumu atlīdzība līdz 434 EUR, ja zaudējumi radušies preces transportēšanas laikā. Ir iespēja preci apdrošināt arī par lielāku summu.
  5. Profesionāla apkalpošana. BIKKO.lv konsultanti ir velosipēdu pazinēji un cienītāji! Saliedētajā veikala BIKKO.lv komandā ir velosipēdu entuziasti, kuriem ir daudzu gadu pieredze velosipēdu nozarē. Viņu mērķis laipni un saprotami sniegt informāciju, kā arī dalīties savās zināšanās un pieredzē.

 

Mēs pastāvīgi paplašinām savu sortimentu ar aktuāliem, atpazīstamu ražotāju produktiem. Mums ir ļoti svarīgi, lai Jums būtu iespēja iegādāties jaunāko kolekciju un atpazīstamu ražotāju produktus. Aicinām apmeklēt mūsu veikalu un baudīt savu pirkumu!

 

Jūsu BIKKO.lv komanda