icon
Piegāde

1 darba dienas

icon
Garantija

visām precēm

icon
Outlet

Izpārdošanu

toggle content
0
Grozs
Kontakts: 22 302010
Kategorijas
Meklēt
Template Settings

Preču apmaksa

Par mūsu veikalā iegādātajām precēm iespējams samaksāt šādos veidos:

1. Bankas pārskaitījums
Pārskaitījumu iespējams veikt jebkurā bankas elektroniskajā internetbankā vai aizejot uz jebkuru bankas filiāli.
Statusa maiņa uz „Apstiprināts”, Jūs saņemsiet paziņojumu e-pastā ar datiem, kas nepieciešami, lai veiktu pārskaitījumu, kā arī maksājuma summu. Pasūtījuma turpmākā darbība notiks pēc apmaksas saņemšanas bankas kontā. Lūdzam pievērst uzmanību, ka bankas pārskaitījumi var ilgt līdz vienai darba dienai.
Uzmanību! Maksājums tiek veikts ar bankas kontu latviešu valodā!

2. Apmaksa skaidrā naudā piegādes laikā
Izvēloties šo apmaksas veidu, apstiprinātais pasūtījums parasti ir realizējams, un preces piegādājamas 1-2 darba dienu laikā. Maksājot par precēm skaidrā naudā, norēķināsieties nevis pasūtījuma laikā, bet Jūsu pasūtītās preces piegādes brīdī. Šis kurjera pakalpojums maksā +4 EUR. Tas pieejams tikai tad, ja preces piegādā kurjers.
Atsevišķos gadījumos var tikt pieprasīts bankas pārskaitījums garantijas/avansa iemaksai par pasūtīto preci, bet atlikušo summu var samaksāt kurjeram skaidrā naudā, saņemot preci.
Uzmanību! Kurjers turpmāk pieņems tikai bankas kartes, ar skaidru naudu norēķināties nebūs iespējams. Ja par pasūtījumu vēlaties maksāt kurjeram, pārliecinieties, ka Jums ir derīga bankas karte.

3. Pēcampaksa (līzinga pakalpojumi)
Mūsu piedāvātās preces varat iegādāties uz pēcapmaksu. Sastādīt līzinga līgumu varat elektroniski, sazinoties ar mūsu konsultantu pa tālruni vai dodoties uz izpirkuma nomas kompānijas nodaļu. Piesakot pasūtījumu, mūsu konsultanti sazināsies ar Jums un ieteiks līguma sastādīšanas iespējas un veidus.