toggle content
0
Grozs
Kontakts: 22 302010
Kategorijas
Meklēt
Template Settings

Ražotāji / Preču zīmols

UNBIKE velosipēdi

UNIBIKE logotype

UNBIKE tika izveidots 1990.gadā. Efektīva sadarbības ar klientiem, mērķtiecīga darbība un profesionāls skatījums uz velosipēdu, uzņēmumam ļāva katru gadu nostiprināt savas pozīcijas tirgū un veiksmīgi konkurēt ar citām labi zināmām velosipēdu preču zīmēm. Uzņēmums ir laimējis prestižo „FORBES 2010” apbalvojumu, kas paātrināja savu vērtību lielāko uzņēmumu kategorijā. UNBIKE piedāvā vairākus vidējās un augstākās kvalitātes velosipēdus – bērniem un pieaugušajiem, pilsētas un tūrisma, kā arī kalnu un hibrīda (krosa) velosipēdu modeļus. Īpaši projektētie velosipēdu rāmji ir pasaulē labākie zināmie velosipēdu rāmji un velosipēdu ražotāja – MERIDA rūpnīcā, kas garantē augstāko produkta kvalitāti. UNBIKE modeļi tiek izvēlēti tikai ar labākajiem pasaulē zināmajiem ražotāju aprīkojumiem un komponentiem - Schwalbe, Jagwire, Busch&Müller, UNO, Shimano, Sram, Tektro, Selle Royal, Vuelta, SR Suntour, Beto, FSA, SKS Germany, Rock Shox, Lookin, Mach1, Sapim, Standwell, TranzX, Satori, Velo, FI'ZI:K u.c. Pateicoties kvalitatīvajiem komponentiem un no to projektētajiem, tikai tehniski pareiziem un izstrādātiem modeļiem, UNBIKE velosipēdi ir ļoti augsti novērtēti pircēju vidū, iegādājoties tos, un pārdevēju vidū, kas tos tirgo.

UNBIKE uzņēmuma mērķis – „piedāvāt augstākās kvalitātes velosipēdus par labāko iespējamo cenu un pēc iespējas ātrāk”.

Vairāk informācijas par UNBIKE: http://www.unbike.lt

 

Romet un Arkus velosipēdi

Romet logotype

Šī preču zīme radās Polijā 1949.gadā un tika izveidota no lielākās velosipēdu ražotnes „Romet”.

Labajos laikos ROMET velosipēdu ražotne sasniedza 1000000 – 1200000 vienības gadā. Polijas ielās dominēja modeļi: Wigry, Jubilat, Zenit, Konsul, Gazela, Kometa, Wagant, Passat, Meteor, Orkan, Jaguar, Huragan, Universal, Reksio, Flaming.

Tajā laikā mainījās ROMET ražotnes īpašnieki, dažas tika slēgtas vai reorganizētas, taču 1999.gadā ARKUS s.c. nopirka ražotni, Jastrowie pilsētā, bet pēc gada arī ražotni, kas atradās Kowalewo. Jaunais ražotnes īpašnieks tāpat saņēma tiesības pārvaldīt ROMET preču zīmi. 2005.gadā ražotnes Jastrowie, Kowalewo un Podgrodzie tika apvienotas un kļuva par vienotu struktūru – ARKUS & ROMET Group. Jau 2009.gadā uzņēmumu grupa atjaunoja ROMET preču zīmes ražotni un tirdzniecību. Tāpat tika uzsākts izmantot logotipu Pegasu un atgrieza agrāko velosipēdu modeļu pārdošanu.

Pašlaik uzņēmumā ARKUS & ROMET var pasūtīt ne tikai velosipēdus, bet arī motociklus, motorollerus un pat elektriskās automašīnas Romet 4E. 2012.gadā uzņēmumu grupa kļuva par ekskluzīvu korejiešu HYOSUNG motociklu pārstāvi Polijā.

Vairāk informācija par ARKUS & ROMET Group: http://www.romet.pl un http://arkus.com.pl

 

Merida velosipēdi

Merida bicycle logotype

Merida Industry Co, Ltd ir Taivānā izveidots velosipēdu dizains, ražošanas un pārdošanas uzņēmums. Tas uzsāka savu darbību 1972.g., kad mazs japāņu veikals, kas tirgojās ar velosipēdu detaļām. Uzņēmuma izveidotājs un tagadējais direktors ir Dung-Huang Tseng. Veiksmīgā darbība pirmo trīs gadu laikā ļāva uzsākt BMX velosipēdu ražošanu un iegādāties modernu krāsošanas līniju. Viņu centieni tika novērtēti un tika saņemti apbalvojumi - A Class Quality Control Factory. 1980.gadā pirmo reizi tika izmantota jaunā preču zīme MERIDA. Tajā laikā ražoto velosipēdu daudzums pieauga līdz 60 000 mēnesī. Pēc 10 gadiem Preču Kvalitātes Birojs noteica uzņēmumam novērtējumu „Excellent Quality Factory”, bet vēl pēc sešiem gadiem ieguva sertifikātu saskaņā ar ISO 9002.

Pašlaik MERIDA ir izveidota Yaunlin pilsētā, Taivānā, bet laboratorija atrodas Magstadt pilsētā, Vācijā. Izmantojot mūsdienu ražošanas sistēmu 3T – Toyota Production System, Total Quality Control, Total Product Maintenance – tā kļuva par augstākās kvalitātes velosipēdu ražotni. MERIDA veiksmīgi attīstījusi tirdzniecību Eiropā un ASV, tā kļuva par vienu no lielākajām pasaulē velosipēdu tirgus dalībnieku attīstībā un ražošanā. Viņu velosipēdi tiek pārdoti 67 pasaules valstīs, bet kopējā pārdošana sasniedz 450 000 vienības. Ķīnā tiek pārdoti 300 000 viņu ražotie velosipēdi. MERIDA ir sava sporta komanda Multivan Merida Biking Team, kas arī atbalsta velosipēdu sporta sacensības un kalnu skrējienus.

Vairāk informācijas par MERIDA velosipēdiem: http://www.merida-bikes.com

 

Raleigh velosipēdi

Raleigh dviračiai

Nav daudz tādu kompāniju, par kurām varētu pateikt, ka to dzīves ilgums ir garāks par jebkura cilvēka dzīvi uz zemes. Viss sākās Anglijā, Notingemā 1887.gadā, viena no daudzām kompānijām, par kurām var tā pateikt.
Mēs joprojām radam simtiem velosipēdu katru gadu, no Jūsu pirmā velosipēda līdz Jūsu ātrākajam velosipēdam. Vairāk kā 125 gadus pieredze labāko velosipēdu ražošanā visā apkārtnē, kā arī viena no lielākajām velosipēdu aksesuāru izplatītājām Lielbritānijā, nav šaubu, ka Raleigh ir populārākā preču zīme tur.
Fakts, ka Raleigh iekļauts UK Superbands sarakstā. Un tas jau ir rādītājs. Entuziasti var pieņemt slaveno Raleigh preču zīmi vairāk, nekā 100 pasaules valstīs.
Visiem vajadzētu atcerēties savu pirmo Raleigh? Jau 125 gadus Raleigh ražo tirgū pirmos velosipēdus. Pilnīgi iespējams, ka tu brauci ar Raleigh velosipēdu, kad biji jauns – un iespējams, ka joprojām vēl brauc.
Mums bija slavena arī bērnu velosipēdu izlase, tāda, kā Burner, Grifter, kā arī Chopper un uzlaboti pusaudžu velosipēdi, kā Lizard un Activator.
Pašlaik mūsu ražotnes izplatību un attīstību sniedz inženieri un dizaineri, pielāgojot novatoriskus risinājumus un, lai būtu pievērsta īpaša uzmanība ikviena Raleigh velosipēda kvalitātei un detaļām.
Raleigh UK pašlaik ir Raleigh Group uzņēmumu grupas daļa kopā ar dažiem citiem meitas uzņēmumiem. Licencēšanas līgumi un partnerattiecības visā pasaulē nodrošina, ka Raleigh velosipēdi vienmēr paliks velosipēdu tirgus priekšgalā.

Vairāk informācijas par Raleigh: http://en.wikipedia.org/wiki/Raleigh_Bicycle_Company un http://www.raleigh.co.uk

 

Diamondback BMX velosipēdii

Diamondback BMX dviračiai

Diamondback velosipēdus sāka ražot Camarillo, Kalifornijā 1978.gadā, kā jauna radikāla BMX preču zīme un tā ilgi nepārtrauca savu darbību, kamēr kompānija izplatījās līdz pasaules līmeņa kompānijai. Izveidojoties „Diamondback Racing” (DBR) komandai 1993.gadā, simtiem velosipēdu veiksmīgi konkurēja, atbalstot Diamondback, kā BMX velosipēdi vai kalnu velosipēdi. Diamondback, kas sāka ar BMX ražošanu, izplatīja savu darbību, ražojot kalnu velosipēdus. Velosipēdu preču zīme ir galvenā Kentas pilsētai Vašingtonā, kompānijas direktors ir tas pats, kas Raleigh velosipēdu kompānijai. Diamondback velosipēdus tirgo lielākajā daļā valstu, ieskaitot ASV, Austrāliju, Kanādu un Lielbritāniju. Diamondback kompānija piedāvā lielāko daļu dažādu modeļu un tipu velosipēdus.

1970.gada beigās un 1980.gada sākumā Sandy Finkelman of Wheels n’Things bija nošķirta kā Diamondback BMX sacīkšu komandas un produkta attīstības nodaļas vadītājs. Pēc viņa vadības ‘Scary’ Harry Leary un Eddy King uzvarēja lielāko daļu US BMX sacensības 1980.gadā un sāka izplatīt jaunus modeļus, kam bija unikālas funkcijas, piemēram, „Turbo droupt” un „Diamond gusset”. Pateicoties sacīkšu komandas Diamondback panākumiem, viņi nokļuva uz 1983.gada „BMX Bandits” numura vāka, kurā redzamās personas brauc ar „Diamondback Senior Pro” velosipēdiem. Tāpat atzīmējams 1983.gadā pieteiktais „Viper” modelis, kura vārds Diamondback BMX velosipēdu līnijā bija vairāk kā trīsdesmit gadus. Šodien Diamondback ir jauns skatījums uz dirt un street BMX stila velosipēdiem no Lielbritānijas, Eiropas un ASV, kas piedalās lielākajos pasākumos, piemēram, „X-Games” un „Dew Tour”.

Vairāk informācijas par Diamondback BMX: http://www.diamondback-bmx.eu

 

Kellys velosipēdi

Kellys logotype

Kellys ir atpazīstams velosipēdu un aksesuāru ražotājs/piegādātājs Eiropā. Ražotne ir izveidota Slovākijā, bijušajās Škoda mašīnu ražotnes telpās. Uzņēmums tika izveidots 1991.gadā, un Kellys preču zīme velosipēdus tirgo kopš 1994.gada. Šī preču zīme pieder ASV uzņēmumam Cycle Source Group Ņujorkā. Kellys ražo lielāko dažāda veida velosipēdus.

Preču zīmes izplatīšanas politika ir balstīta uz rūpīgu tirgus analīzi un pieņemtiem nesteidzīgiem lēmumiem. Vislabāk izplatītais ir kalnu tipa un hibrīda velosipēdu sortiments. Vislielāko interesi Kellys sortimentā izpelnījušies sporta tipa velosipēdi, kuru attīstībai ir pievērsta īpaši liela uzmanība.

Kellys gadu laikā ir saražojis ap 50 000 velosipēdu Eiropā, kas sastāda ap 10% no visa Cycle Source Group apjoma.

Vairāk informācijas par Kellys velosipēdiem: http://kellysbike.com