toggle content
0
Grozs
Kontakts: 22 302010
Kategorijas
Meklēt
Template Settings
Iepērcieties ar
Cenas
Price From
Price To
  • 24 109
Ražotājs
  1. SCHWALBE

BEZMAKSAS piegāde

VISIEM VELOSIPĒDIEM
no 199 € un vairāk

Velo ziemas riepas

Ziemas laikā ledus var slēpties jebkur: zem sniega, ūdens vai būt grūti redzams uz asfalta, kas dienā bija mitrs. Ja vēlaties droši un nodrošināti braukt ar velosipēdu arī ziemas laikā, slideniem ceļiem ir radītas velo ziemas riepas ar radzēm. Velosipēds ar riepām ar radzēm ļauj justies vairāk nodrošinātam un drošam, braucot ziemas laikā, it īpaši braucot pa ledu. Velosipēda ziemas riepu radzes ir ražotas no tērauda un ir sadalītas 2 kategorijās – ar 2 radžu rindām (100-150 radžu) un ar 4 radžu rindām (300 radžu). Lasīt vairāk...

 
Varam piedāvāt gan tūrisma, gan pilsētas, gan kalnu velosipēdiem paredzētas dažāda izmēra ziemas riepas ar radzēm. Bikko.lv klāstā un izvēlē ir pieejamas Continental un Schwalbe ziemas velosipēdu riepas.
 
Ja paši nezināt, kādas velo ziemas riepas Jums derētu – rakstiet mums uz e-pastu info@bikko.lv vai zvaniet pa tālruni +371 22 302010. Velosipēdu veikala konsultants atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko variantu. Bikko.lv – ziemas riepas velosipēdam par izdevīgo cenu!