toggle content
0
Grozs
Kontakts: 22 302010
Kategorijas
Meklēt
Template Settings

Veloatlaides

Veloatlaides

 

Velosipēdu atlaides – lieliska iespēja ietaupīt un iegādāties jaunu velosipēdu ievērojami lētāk! Šajā sadaļā vienmēr varat atrast dažādu ražotāju un atsevišķa veida velosipēdus, uz kuriem attiecināmas dažādas atlaides. Klāsts sadaļā „Veloatlaides“ regulāri tiek papildināts un atjaunots, tāpēc katrreiz šeit atradīsiet arvien jaunus piedāvājumus. Mūsu klāstā ir pieejami MERIDA, UNIBIKE, ROMET, KELLYS, AZIMUT un citu ražotāju velosipēdi par mazāku cenu. Lasīt vairāk...

 
Velosipēdi, uz kuriem attiecināmas atlaides:
-  kalnu velosipēdi (MTB);
- pilsētas velosipēdi;
- hibrīda velosipēdi; 
- saliekamie velosipēdi;
- tūrisma velosipēdi;
- BMX velosipēdi;
- elektriskie velosipēdi;
- šosejas velosipēdi;
- bērnu velosipēdi;
- pusaudžu velosipēdi;
- vīriešu velosipēdi;
- sieviešu un cita veida velosipēdi ar atlaidi.
 
Visiem velosipēdiem (gan ar akciju, gan bez tās) tiek nodrošināta vismaz 2 gadu rūpnīcas garantija. Velosipēdu ērta piegāde notiek ar kurjera starpniecību 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā.
 
Nesat atraduši vēlamo velosipēdu ar atlaidi?
Ja nesat atraduši Jūs ieinteresējošu velosipēdu ar atlaidi, bikko.lv velosipēdu interneta veikalā ir iespēja vienoties par cenu. Šīs piedāvājums attiecas uz visiem velosipēdiem, uz kuriem šobrīd netiek piemērotas atlaides.
 
Kā saņemt atlaidi?
Viss ir ļoti vienkārši: sazinieties ar mums pa tālruni: +371 22 302010, e-pastu info@bikko.lv, vai aizpildiet kontaktformu. Velosipēdu atlaides – tiem, kuri vēlas ietaupīt!
 
Vajadzīga palīdzība, izvēloties velosipēdu?
Ja nezinat vai nevarat izlemt, kāda veida velosipēds un kāds rāmja izmērs Jums vislabāk derētu, laipni lūdzam sazināties ar bikko.lv konsultantiem, kuri ne tikai sniegs konsultācijas, bet arī neapšaubāmi palīdzēs izvēlēties vislabāk Jūsu vajadzībām atbilstošu variantu. Sazinieties pa e-pastu info@bikko.lv vai pa tālruni +371 22 302010.